{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkiaľ letíte?
Kam letíte?
Kedy odchádzate?
Wau, Vy teda milujete cestovanie! Bohužiaľ, môžeme vyhľadávať maximálne medzi 10 letiskami naraz...
Vyberte dátum v budúcnosti, prosím. Ak budeme ponúkať cestovanie časom, dáme Vám vedieť.
Cestujete späť v čase? Uistite sa prosím, že dátum návratu je až po dátume odchodu.
V ponuke máme len lety na nasledujúcich 12 mesiacov, asi ste väčší plánovač ako my.
Hľadanie spojenia kamkoľvek nemôže byť kombinované so špecifickými dátumami.

Lacné letenky? Ryanair je ponúka od 7 EUR

Back to news

Fotolia_54813481_XS.jpg

Nízkonákladný prepravca Ryanair spustil ďalšiu akčnú ponuku. Lacné letenky sú momentálne od 7 EUR. Pre slovenských cestujúcich by mohla byť zaujímavá hlavne ponuka z letísk Bratislava (BTS), Brno (BRQ) a Praha – Ruzyne (PRG).

Z Prahy ponúka Ryanair iba dve linky – do Dublinu je podľa ponuky na stránkach aerolinky možné letieť za 419 Kč a do Stockholmu od 639 Kč. Obe linky budú ale na konci októbra zrušené. Ponuka z Brna obsahuje už klasickú linku Brno – Londýn Stansted (STN) (v ponuke od 419 Kč) a od 1. novembra sa môžu cestujúci tešiť aj na linku do Milána. Letenky od Milána je možné kúpiť od 179 Kč (za túto cenu sme našli letenky od 179 Kč vrátane dane a poplatkov napríklad 10. novembra).

Pre všetkých, ktorých lákajú aj iné destinácie, by mohla byť zaujímavá ponuka z letiska Bratislava. Od 7 EUR ponúka Ryanair destinácie ako Bari, Boloňa, Trapani, Stockholm, Brusel, Milán či Pisa.

Akčná ponuka leteniek je platná od štvrtka 30. septembra 2010, letenky je možné zakúpiť pre obdobie letu od 12. októbra do 15. decembra 2010. Uvedené ceny platia pre jednosmerné letenky. V cene nie je započítaný poplatok za odbavenú batožinu. Počet zlacnených leteniek je obmedzený.

Komentáre

× Pri tomto článku ešte nie sú komentáre. Buďte prvý/á!

Pridajte komentár

Páčia sa Vám ALetenky?

Predtým, než opustíte túto stránku...

Považujete stránky Aletenky.sk za prínosné? 9 z 10 vašich kamarátov by sa páčil tiež. Rozširujte slová chvály o našich stránkach!