{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkiaľ letíte?
Kam letíte?
Kedy odchádzate?
Wau, Vy teda milujete cestovanie! Bohužiaľ, môžeme vyhľadávať maximálne medzi 10 letiskami naraz...
Vyberte dátum v budúcnosti, prosím. Ak budeme ponúkať cestovanie časom, dáme Vám vedieť.
Cestujete späť v čase? Uistite sa prosím, že dátum návratu je až po dátume odchodu.
V ponuke máme len lety na nasledujúcich 12 mesiacov, asi ste väčší plánovač ako my.
Hľadanie spojenia kamkoľvek nemôže byť kombinované so špecifickými dátumami.

Horúce tipy – ak chcete vyrazit na lyže

Back to news

Fotolia_34550618_XS.jpg

ALetenky.sk vám tentokrát prinášajú niekoľko horúcich tipov, kam vyraziť na zimné lyžovanie. Je totiž najvyšší čas zarezervovať si svoje letenky, hotely, vlaky a dobrú náladu do zimných destinácií práve teraz! A aké sú vlastne tie najobľúbenejšie destinácie? Podľa portálu tripadvisor.com sa medzi nich radia práve oblasti:

Interlaken, Alpy, Švajčiarsko

Inerlaken býva tradične zaraďovaný medzi najlepšie lyžiarske oblasti. So svojimi 150 míľmi (asi 214 km) zjazdoviek poteší každého lyžiarskeho gurmána. Interlaken sa nachádza asi 120 km od Zurichu, je teda dostupný aj letecky pre letenky Bratislava – Zurich s prestupom.

Chamonix, Francúzsko

Ak sa chcet medzi jednotlivými výletmi lanovkou smerom k zasnežených vrcholkom hôr trochu porozprávať francúzsky, potom Chamonix vo Francúzsku bude práve pre vás. Príkrejšie svahy a výzva Mont-Blancu volá po zdolaní najmä pokročilejšími lyžiarmi, niektoré oblasti sú tu však ja pre začiatočníkov. Chamonix je asi 100 km od Letiska Ženeva (GVA), dostupného pre prestupné lety z Letiska Bratislava (BTS).

Ylläs, Lapland, Fínsko

Najväčší fínsky lyžiarsky rezort sa honosí 61 svahmi a asi 338 km lyžiarskymi stopami, pričom necelých 40 km z nich je osvetlených. Tak čo hovoríte na kúsok fínskej romantiky? Najbližšie letisko je Kittila (KTT). Letenky Bratislava – Kittila sú prestupné a donesú vás na krídlach prepravcu do asi 50 km vzdialenosti od rezortu.

Zell am See, Alpy, Rakúsko

Malebné mestečko Zell am See ponúka asi necelých 130 km zjazdoviek a to ako aj pre pokročilých krotiteľov snehom pokrytých kopcov, tak pre tých, ktorí sa namiesto do snehu občas trafia palicov do svojej nohy (teda pre začiatočníkov). Pomerne blízko sa nachádza Letisko Salzburg (SZG), ktoré je vzdialené asi 98 km od mestečka Zell am See.

ALetenky.sk vám prajú pekný, snehom zaviaty výlet!

Komentáre

× Pri tomto článku ešte nie sú komentáre. Buďte prvý/á!

Pridajte komentár

Páčia sa Vám ALetenky?

Predtým, než opustíte túto stránku...

Považujete stránky Aletenky.sk za prínosné? 9 z 10 vašich kamarátov by sa páčil tiež. Rozširujte slová chvály o našich stránkach!