{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkiaľ letíte?
Kam letíte?
Kedy odchádzate?
Wau, Vy teda milujete cestovanie! Bohužiaľ, môžeme vyhľadávať maximálne medzi 10 letiskami naraz...
Vyberte dátum v budúcnosti, prosím. Ak budeme ponúkať cestovanie časom, dáme Vám vedieť.
Cestujete späť v čase? Uistite sa prosím, že dátum návratu je až po dátume odchodu.
V ponuke máme len lety na nasledujúcich 12 mesiacov, asi ste väčší plánovač ako my.
Hľadanie spojenia kamkoľvek nemôže byť kombinované so špecifickými dátumami.

Turistické mapy miest s atrakciami ponúka zadarmo Tripomatic

Back to news

Fotolia_40740952_XS.jpg

Veľmi jednoducho si svoj výlet naplánujte pomocou webu Tripomatic.com, ktorý v súčasnej dobe pokrýva množstvo destinácií po celom svete. Novinkou sú prepracované turistické mapy vybraných miest, ktoré zjednodušujú orientáciu medzi jednotlivými atrakciami.

Prehľadné mapy vo formáte A4, na ktorých nájdete najzaujímavejšie atrakcie, pamiatky a miesta si teraz môžete vytlačiť priamo počas plánovania dovolenky. Zatiaľ majú cestovatelia k dispozícii len 5 vybraných metropol avšak v pláne sú ďalšie.

New York a Manhattan

Pre taký New York je napríklad k dispozícii mapa Manhattanu so všetkými jeho atrakciami ako sú Socha slobody, známy Broadway a Cagnegie Hall alebo ikonická Empire State Buildig.

Európske metropole

Spomínanú pomôcku môžete využiť aj v prípade poznávacieho výletu do hlavného francúzskeho mesta. Paríž vás uchváti množstvom svojich krás a pamiatok, medzi ktoré bez diskusie patrí Eiffelova veža, Louvre, Víťazný oblúk, Sacré Coeur či katedrála Notre Dame. Tento plán môžu využiť aj cestovatelia, ktorí navštívia talianske mesto Rím a jeho pamätihodnosti. Turistická mapa Edinburgu by sa vám mohla hodiť ak sa pridáte k trinástim milionom turistov, ktorí túto škótsku metropolu každoročne navštívia.

A ako takáto mapa vyzerá? Pozrite sa na náhľad mapy Paríža – alebo si ju sami zadarmo stiahnite! mapa paříže

Stovežatá Praha

Na webe Tripomatic je samozrejme k dispozícii aj hlavné mesto Českej republiky a jeho poklady. Mapa Prahy zjednodušuje orientáciu v spletitých uličkách mesta pražského a umožní nájsť jednoduchú cestu k jednotlivým kultúrnym pamiatkam a miestam.

Komentáre

× Pri tomto článku ešte nie sú komentáre. Buďte prvý/á!

Pridajte komentár

Páčia sa Vám ALetenky?

Predtým, než opustíte túto stránku...

Považujete stránky Aletenky.sk za prínosné? 9 z 10 vašich kamarátov by sa páčil tiež. Rozširujte slová chvály o našich stránkach!