{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkiaľ letíte?
Kam letíte?
Kedy odchádzate?
Wau, Vy teda milujete cestovanie! Bohužiaľ, môžeme vyhľadávať maximálne medzi 10 letiskami naraz...
Vyberte dátum v budúcnosti, prosím. Ak budeme ponúkať cestovanie časom, dáme Vám vedieť.
Cestujete späť v čase? Uistite sa prosím, že dátum návratu je až po dátume odchodu.
V ponuke máme len lety na nasledujúcich 12 mesiacov, asi ste väčší plánovač ako my.
Hľadanie spojenia kamkoľvek nemôže byť kombinované so špecifickými dátumami.

Nové vyhľadávanie: najlacnejšie letenky objavíte jednoducho a rýchlo!

Back to news

Fotolia_44261036_XS.jpg

Svojich užívateľov si vážime, a aj preto sme vypočuli jedno z vašich prianí

Posledných pár dní ste si na webe Aletenky.sk mohli všimnúť užitočnú novinku, vďaka ktorej si jednoducho urobíte predstavu o tom, v akých cenových reláciách sa aktuálne pohybujú letenky na vami zvolenej linke. A nie len to!

Žiadaná funkcia vám teraz ušetrí hodne práce a času napríklad v prípade, že akurát pátrate po tých najlacnejších letenkách do jednej alebo viacerých destinácií a ste dostatočne flexibilní. Bez nutnosti zadávania konkrétneho termínu vám totiž náš systém zobrazí tie najlepšie ponuky behom chvíle! Vo výsledkoch potom ukazujeme ceny najvýhodnejších priamych letov jednotlivých aeroliniek, ktoré na danej trase operujú. Jednoducho si týmto spôsobom môžete vybrať najlepšie vyhovujúceho prepravcu a požadované letenky. Nižšie sa môžete pozrieť na príklady u linky Praha – Londýn.

innovative flight search engine

Okrem priamych spojení (občas samozrejme nemusia byť k dispozícii u žiadne aerolinky) môžete vo výsledkoch vyhľadávania objaviť aj kombinácie prestupných letov, u ktorých znovu jednoducho zistíte s akou aerolinkou a za aké sumy môžete letieť. Pod prestupnými letmi môžu ďalej užívatelia nájsť sekcie Najlacnejšie letenky (ponuka ďalších akčných leteniek) a grafy zobrazujúce priemerné ceny leteniek. Pre doplnenie sú tu mapky, kde sú znázornené jednotlivé letiská.

innovative flight search engine

Aj na základe vašich reakcií, potrieb a poznámok, sa snažíme web ďalej vylepšovať a doplňovať ceny leteniek u najznámejších leteckých spoločností. Nič sa samozrejme nemení na tom, že je aj možné vyhľadávanie letov na konkrétne termíny. Ak máte nejaké priania alebo návrhy, môžete nám ich pokojne povedať.

Komentáre

× Pri tomto článku ešte nie sú komentáre. Buďte prvý/á!

Pridajte komentár

Páčia sa Vám ALetenky?

Predtým, než opustíte túto stránku...

Považujete stránky Aletenky.sk za prínosné? 9 z 10 vašich kamarátov by sa páčil tiež. Rozširujte slová chvály o našich stránkach!