{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkiaľ letíte?
Kam letíte?
Kedy odchádzate?
Wau, Vy teda milujete cestovanie! Bohužiaľ, môžeme vyhľadávať maximálne medzi 10 letiskami naraz...
Vyberte dátum v budúcnosti, prosím. Ak budeme ponúkať cestovanie časom, dáme Vám vedieť.
Cestujete späť v čase? Uistite sa prosím, že dátum návratu je až po dátume odchodu.
V ponuke máme len lety na nasledujúcich 12 mesiacov, asi ste väčší plánovač ako my.
Hľadanie spojenia kamkoľvek nemôže byť kombinované so špecifickými dátumami.

Návod: Získanie platobnej karty MasterCard prepaid u Wirecard

Back to news

Fotolia_29980012_XS.jpg

Ako neplatiť transakčný poplatok pri spoločnosti Ryanair? Prinášame vám praktický návod, ako získať platobnú kartu MasterCard prepaid u nemeckej spoločnosti Wirecard. Ušetríte 6 Euro za každú letenku.

Procesom získania tejto karty vás prevedieme krok za krokom.

Na čo MasterCard prepaid?

Každý, kto už letel s najznámejšou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou – Ryanair vie, že na prvý pohľad lákavá cena letenky sa pri rezervácii veľmi jednoducho vyšplhá hore. Dôvodom sú všadeprítomné poplatky. V predchádzajúcom článku sme uviedli, aké sú možnosti, ak sa chcete vyhnúť transakčnému poplatku vo výške 6 Euro. Najlepšou voľbou pre slovenského zákazníka je použitie virtuálnej predplatenej platobnej karty MasterCard prepaid od nemeckej spoločnosti Wirecard.

TIP: Prečítajte si porovnanie získania karty MasterCard prepaid

Krok za krokom: myWireCard MasterCard prepaid

Ako teda získať túto virtuálnu platobnú kartu? Celý proces je pomerne jednoduchý, bohužiaľ je ale rozhranie dostupné len v nemeckom jazyku. Pre tých z vás, ktorí nemčinu neovládajú sme pripravili obrázkový návod.

1. krok

Vyplňte registračný formulár na adrese: https://secure.wirecardbank.com/…onStart.html

Wirecard krok 1 - Aletenky.sk

Dôležité je vyplniť číslo mobilného telefónu, ktorý máte k dispozícii. Neskôr vám naň bude doručená SMS s overovacím kódom. Pokračujte stlačením tlačítka „Weiter“.

2. krok

V druhom kroku si zvolíte užívateľské meno a heslo. Zadáte odpoveď na bezpečnostnú otázku pre prípad straty alebo zabudnutého hesla. Rovnako je potrebné zaškrtnúť políčko odsúhlasenia podmienky služby. Formulár odošlete stlačením tlačítka „Weiter“.

Wirecard krok 2 - Aletenky.sk

3. krok

V treťom kroku stačí už len vyplniť kód, ktorý vám bol na zadané telefónne číslo doručený formou SMS. Pokračujte stlačením tlačítka „Freischalten“.

Wirecard krok 3 - Aletenky.sk

Prihlásenie k účtu

Po dokončení registrácie budete presmerovaní na prihlasovaciu stránku https://secure.wirecardbank.com/mywirecard/. Tu do políčka s názvom „Benutzername“ vyplníte vami zvolené prihlasovacie meno, do políčka „Passwort“ potom heslo. Pokračujte stlačením tlačítka „Anmelden“.

Wirecard přihlášení k účtu - Aletenky.sk

Po prihlásení zvoľte prvú možnosť v lište hore „Geld einzahlen“. Teraz uvidíte všetky potrebné údaje pre prvotné nabitie vášho účtu. Dôležité: meno majiteľa účtu sa musí zhodovať s menom tu zobrazeným, inak nebude čiastka na účet pripísaná.

Pre prevod peňazí vám odporúčame použiť napríklad bezplatný účet u mBank. Wirecard si pak za pripísanie peňazí strhne 1 Euro.

Po zadaní platobného príkazu banke počkajte niekoľko dní, než budú peniaze pripísané. Číslo karty a ďalšie potrebné údaje pre použitie karty nájdete po pripísaní peňazí pod záložkou „Meine Karte“.

Dôležité informácie

Je nutné vedieť, že raz dobité peniaze už nie je možné zaslať späť na účet. Peniaze na konte môžete využiť k plateniu vašou virtuálnou kartou alebo ich môžete zadarmo previesť na iné konto v spoločnosti Wirecard. Odporúčame preto dobíjať len toľko peňazí, koľko plánujete v dohľadnej dobe utratiť.

Štítky

Praktické tipy

Komentáre

 • Lubo

  asi pred 6 roky

  Snazil som sa registrovat kartu, ale ked som zadal slovensku narodnost, tak stale automaticky som mal prevolenu krajinu UK. Tym padom, ked som zadal mobilne cislo, nemalo UK predvolbu a nechcelo ma to pustit dalej v registracii. Stretol sa niekto s tym problemom? Dik

 • Lea

  asi pred 7 roky

  zda sa, ze zrusili dobijanie kartou, co mi pred rokom islo a je mozny len bank. prevod. Keby som vedela, ze to potrva 6 dni z mBank, tak na to kaslem. S letenkami za tu cenu sa mozem rozlucit... uz nikdy viac

 • Juraj

  asi pred 7 roky

  Ok karta je registrovana, terat ako ju dobijem ?

Pridajte komentár

Páčia sa Vám ALetenky?

Predtým, než opustíte túto stránku...

Považujete stránky Aletenky.sk za prínosné? 9 z 10 vašich kamarátov by sa páčil tiež. Rozširujte slová chvály o našich stránkach!