{{ location.label }}
{{ location.label }}
Odkiaľ letíte?
Kam letíte?
Kedy odchádzate?
Wau, Vy teda milujete cestovanie! Bohužiaľ, môžeme vyhľadávať maximálne medzi 10 letiskami naraz...
Vyberte dátum v budúcnosti, prosím. Ak budeme ponúkať cestovanie časom, dáme Vám vedieť.
Cestujete späť v čase? Uistite sa prosím, že dátum návratu je až po dátume odchodu.
V ponuke máme len lety na nasledujúcich 12 mesiacov, asi ste väčší plánovač ako my.
Hľadanie spojenia kamkoľvek nemôže byť kombinované so špecifickými dátumami.

Letecky so psom po Európe [infografika]

Back to news

Fotolia_29980012_XS.jpg

Chystáte sa na leteckú dovolenku a neviete, či môžete svojho štvornohého miláčika vziať so sebou? Prinášame vám infografiku, ktorá poskytne užitočné informácie pre lepšiu orientáciu v možnostiach leteckej prepravy psov. Vedeli ste napríklad, že najznámejšie low cost aerolinky ako Ryanair či easyJet vôbec prepravu psa neumožňujú, alebo že vás letenka za psa môže stáť až 720 EUR?

Z našej infografiky môžete mimo iného zistiť, do ktorých európskych destinácií si môžete so svojim psom zaletieť z letiska Praha bez problémov, či akým mestám sa naopak radšej vyhnúť. Objavíte tu aj prehľad aeroliniek lietajúcich zo Českej republiky, u ktorých nie je preprava psov vôbec možná, a orientačné cenové hladiny pre vybrané destinácie. Hodiť sa bude aj niekoľko tipov, čo všetko je nutné pred výletom s vašim psom zariadiť, a ako ho správne pripraviť na cestu, aby všetko prebehlo hladko.

infografika přeprava psů

Nenašli ste v našom prehľade všetky potrebné informácie? Nevadí. Pokúsime sa odpovedať na vaše otázky. Obrázok v plnom rozlíšení nájdete tu. Infografiku alebo informácie z nej môžete v prípade záujmu prevziať a zverejniť.

Komentáre

× Pri tomto článku ešte nie sú komentáre. Buďte prvý/á!

Pridajte komentár

Páčia sa Vám ALetenky?

Predtým, než opustíte túto stránku...

Považujete stránky Aletenky.sk za prínosné? 9 z 10 vašich kamarátov by sa páčil tiež. Rozširujte slová chvály o našich stránkach!